Helperzy


Jako, że nasi organizatorzy dają z siebie 110%, aby kolejny Gdakon był jeszcze lepszy potrzebujemy Twojej pomocy!

Czy chciałbyś pomóc nam wspólnie tworzyć kolejną edycję Gdakonu? Czy masz to „coś”, co pomoże tobie zapanować na konwentowym chaosem i silnym, futrzastym (lub też pierzastym, tudzież łuskowatym) ramieniem wspomóc nasz wspólny konwent? Jeśli tak...


Artyści, którzy pragną współtworzyć nasz gdakonowy conbook mogą zajrzeć na stronę Conbook.

Jeżeli zdarzy się tak, że żadna z poniższych ról nie będzie Ci odpowiadać, a wciąż chciałbyś pomóc... Przyda nam się każda para łap do pracy! Czy to do pomocy w dekoracjach, ustawianiu sal, organizacji eventów - śmiało się z nami skontaktuj ;3 

Osoby pomagające przy fursuitwalku

Jako, że zapewnienie sprawnej organizacji dla fursuitwalku z kilkudziesięcioma futrzakami będącymi w centrum uwagi dzieci małych i dużych, a w dodatku niezbyt dobrze widzących w fursuicie jest nie lada wyzwaniem, dlatego szukamy chętnych osób, które by nam w tym pomogły.

Do zadań należących do takiej osoby należałoby utrzymanie szyku grupy, noszenie w plecaku wody i słomek oraz dopilnowanie, aby berbecie zbytnio nikomu nie weszły na głowę. A żeby ułatwić to zadanie, do dyspozycji będą gdakonowe krótkofalówki ;)

Sefurity

Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom konwentu oraz aby dopilnować względnego porządku, potrzebujemy parę chętnych osób do tzw. sefurity - czyli futrzastego security ;) Do obowiązków takiego ochotnika należałoby jedynie robienie obchodów hotelu raz na jakiś czas i zgłoszenie wszelkich nieprawidłowości organizatorom.