Proces rejestracjiRejestracja zostanie otwarta już niebawem, dlatego też chcielibyśmy wszystkim naświetlić, jak będzie ona wyglądać krok po kroku; starzy wyjadacze juz go zapewne znają, ponieważ nie zmienił się on od kilku lat, jednak nowi uczestnicy już niekoniecznie ;)

Należy mieć na uwadzę, że sam proces aktywowania kont przez organizatorów będzie się nieco różnił od poprzednich. Zamiast aktywowania kont "jak leci", będziemy aktywować po 10 kont w odstępach co kilka minut. Pozwoli to ograniczyć gorączkowe wybieranie pokoju (w zeszłych latach wszystkie miejsca na konwencie w głównym hotelu zostały zajęte i opłacone w przeciagiu kilkunastu minut od rozpoczęcia rejestracji). Kolejność aktywacji kont będzie taka sama jak ich data rejestracji w systemie.

 

Rejestracja uczestników nocujących na terenie konwentu


  1. Zarejestruj się na stronie https://2017.gdakon.org/Account/Create
  2. Gdy administrator aktywuje Twoje konto, wpłać na konto fundacji przynajmniej 150zł (poprzez płatności internetowe, przelew bankowy lub PayPal na dole strony https://2017.gdakon.org/Account/Confees/)
  3. Wybierz pokój na stronie https://2017.gdakon.org/Account/Rooms/
  4. Gdy już będziesz miał zajęte miejsce w hotelu, możesz na spokojnie wybrać resztę opcji na stronie https://2017.gdakon.org/Account/Confees/, bądź też wgrać awatar: https://2017.gdakon.org/Account/Badges/

 

Rejestracja uczestników bez noclegu na terenie konwentu


  1. Zarejestruj się na stronie https://2017.gdakon.org/Account/Create
  2. Wybierz interesujące Cię dodatki konwentowe na stronie https://2017.gdakon.org/Account/Confees/ oraz dokonaj wpłaty na konto fundacji (na dole strony)
  3. Wgraj awatar na stronie https://2017.gdakon.org/Account/Badges/

 

Ważna informacja dla uczestników niekorzystajacych z błyskawicznych płatności internetowych

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz skorzystać z automatycznych płatności internetowych, a zależy Ci na czasie zaksięgowania wpłaty, prosimy skontaktować się z organizatorem (na grupie komunikatora Telegram: https://telegram.me/Gdakon bądź też na e-mail: pablolemur@gmail.com). Należy wtedy przedstawić dowód wpłaty, a płatność zostanie zaksięgowana warunkowo.